KNAUF Гіпсокартон стельовий вологостійкий 1,2х2,5

KNAUF Гіпсокартон стельовий вологостійкий 1,2х2,5

На складі
Рейтинг:

На складі 177.00
177.00 грн.

Без ПДВ: 177.00 грн.

Хотите купить за 161,00 грн? Уточняйте у менеджера!

  • Виробник: Knauf
  • Модель: KNAUF Гипсокартон потолочный влага 9,5 (1,2x2,5)
  • Артикул: 000010215

Гіпсокартон стельовий вологостійкий 9,5 (1,2х2,5)


В онлайн-магазині «Центр-Строй» купити вологостійкий гіпсокартон стельовий 1,2х2,5 м можна в будь-якому необхідній кількості. Ми пропонуємо продукт, який надійно захистить від зайвого шуму, стійкий до горіння, підвищеної вологості, морозам і іншим впливам. З його допомогою оснащуються підвісні стелі, виготовляються перегородки міжкімнатні.

Виріб складається з гіпсового сердечника і оббивного картону, що додає плиті цілісність, що захищає від розтріскування. До складу гіпсокартону також входять антисептичні, водовідштовхувальні речовини, що дозволяють спокійно монтувати виріб в приміщення з підвищеним вологісним режимом. Подібна обробка знижує гігроскопічність, а також перешкоджає утворенню цвілі, грибка.

Німецький бренд KNAUF гіпсокартон стельовий вологостійкий 1,2х2,5 м випускає бездоганної якості. Матеріал створений з дотриманням усіх провідних світових стандартів. А будівельна база «Центр-Строй» реалізує продукцію від виробника за помірними цінами. Замовляйте гіпсокартон оптової партією або в роздріб.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!