Колерувальна студія

Людське око досконалий і здатний розрізнити десятки і навіть сотні тисяч відтінків. Деякі сполучення кольорів вам можуть імпонувати, інші викликати роздратування, але вже точно не залишать вас байдужими. Ніжно-блакитна гладь лісового озера, і синьо-чорна глибина зоряного неба породжують в нашій підсвідомості незвичайні образи і асоціації. Все наше життя виконана кольором, що робить її насиченою та яскравою.

Наше емоційний стан в чималому ступені залежить від правильно підібраного колірної гами нашого житла або робочого приміщення. Сучасна колеровочная студія в Львові пропонує послуги дизайнерам інтер'єрів, архітекторам і всім хто займається малярськими та оздоблювальними роботами. Наші фахівці виконують комп'ютерну колеровку фарб з використанням спеціального обладнання.

Процес колеровки

Ця інноваційна технологія стала доступною тепер і львівянам, вона міцно увійшла в наше повсякденне життя, і робить її ще яскравіше і яскравіше. Спеціально розроблена для цих цілей програма складає рецептуру барвника, який змішується до повної однорідності колеровочной машиною. Колеровочная студія компанії "Центр Строй" оснащена найсучаснішим обладнанням, робота якого забезпечується фірмовим програмним забезпеченням.

Процес складання необхідного вам барвника виглядає наступним чином:

 1. Клієнт вибирає потрібний йому відтінок з практично необмеженого каталогу і вказує потрібний обсяг.
 2. Спеціаліст вводить дані і запускає процес колеровки фарби.
 3. Машина визначає кількість необхідних пігментів і розраховує обсяг кожного з них.
 4. Пігментна паста додається базовий склад і ретельно перемішується з основою до повністю однорідного стану.

В нашій колеровочной студії ви купите фарбу саме того відтінку, що вам сподобався, а не іншого близького до нього. Комп'ютерна технологія колеровки забезпечує абсолютну точність складання барвника, що неможливо при ручному змішуванні тонуючих пігментів.

Наші можливості та переваги

Одним з головних достоїнств нашої студії є виключно серйозне, трепетне ставлення до передачі найменших нюансів кольору. Наявне в нашому розпорядженні обладнання дозволяє виключно точно колерувати лакофарбові матеріали до необхідного відтінку. Це далеко не єдине наша перевага:

 1. Мінімальні терміни приготування потрібного вам відтінку, всі необхідні процедури виконуються у вашій присутності.
 2. Величезний вибір відтінків. Підбір необхідного здійснюється з великого каталогу, в тому числі і на місці проведення робіт.
 3. Великі обсяги. Ми використовуємо високопродуктивне обладнання, що дозволяє за короткий проміжок часу підготувати потрібну вам кількість фарби потрібного кольору.
 4. Точний підбір відтінку за зразком і оперативне змішання потрібного складу. Це дозволить вам зберегти вподобаний відтінок в інтер'єрі або на фасаді або відновити його після капітального ремонту.
 5. Повне збереження декоративно-захисних властивостей лакофарбових матеріалів при проведенні процедури колеровки.
 6. У вас є можливість скласти індивідуальний відтінок, який додасть вашому офісу або оселі індивідуальності.
 7. Для колеровки можуть бути використані лакофарбові матеріали практично будь-яких видів, різних складів.
 8. Консультації фахівців з усіх питань, що стосуються підбору кольорів і відтінків барвників, всім зацікавленим особам надаються безкоштовно.

Наша колеровочная студія працює в складі компанії "Центр Строй" і розташовується на її території. Ми приймаємо замовлення при особистому відвідуванні клієнтів, через інтернет або по телефону. Залиште заявку на сайті, і наш співробітник зателефонує вам у зручний для вас час.