Шифер

На сторінці:
Сортувати:

Код товару: Шифер 8-волновой серый

0

0.00 грн.

Нет в наличии

..

Код товару: Шифер плоский серый

0

203.00 грн.

Нет в наличии

..

Шифер

Перед покупкою шиферу варто дізнатися про даному матеріалі більше. Існують різні види і модифікації продукції. Варто приділити увагу азбестовому шиферу. Він застосовувався при зведенні будинків раніше. Виготовляється він з портландцементу і азбесту. Володіє наступними перевагами:

  • Невисока ціна.
  • Здатність зберігати тепло.
  • Оптимальна стійкість до впливу низьких температур.
  • Експлуатація протягом тривалого часу.

Ще порівняно недавно лист шиферу був тільки сірий. Сьогодні пропонуються всілякі варіанти оформлення. Щоб забезпечити захист вироби від небажаного виділення азбесту, воно покривається фарбою.

Є можливість купити шифер інших типів. Приклад - м'який матеріал. Він з'явився порівняно недавно. За цей період продукція встигла стати популярною. Важить виріб порівняно небагато. При цьому він може експлуатуватися на протязі тривалого часу. Є варіант створення довговічного покриття.

Шифер, ціна якого доступна, виготовляється з мінерального волокна. При виробництві його просочують бітумом. На зовнішню сторону наноситься декоративна фарба. М'який матеріал підходить для дахів, конструкція яких проста. Вдається створювати привабливу і довговічну покрівлю.

Добре застосовувати і металевий шифер хвильовий. Для його ізготовленіяпріменяется оцинкована сталь. На неї можуть наноситися полімери. Для додання хвилеподібною форми продукція профілюється на верстатах. Підходить для виробничих і складських приміщень достатньої площі. Може з успіхом застосовуватися для покрівлі котеджів і будинків.

Поговоримо про плюси і мінуси

Сьогодні кожен бажаючий має можливість купити плоский шифер, а також інші види матеріалу. Гарантовані переваги і недоліки продукції. Плюси безсумнівні:

  • Порівняно висока твердість. Здатний витримувати людський вагу.
  • Оптимальна стійкість до променів ультрафіолету і нагрівання сонцем.
  • Здатність протистояти небажаної корозії.
  • Простий монтаж і нескладний ремонт.
  • Доступна вартість.

Якщо вас цікавить шифер розміри, ціна вас обов'язково порадує.

Варто зазначити недоліки. Азбест, що входить до складу продукції, робить негативний вплив на наше здоров'я. При експлуатації на шифер з'являється мох. Щоб цього уникнути, наноситься спеціальна грунтовка. Вологостійкість матеріалу збільшується, термін експлуатації істотно збільшується.