Цемент М500

На сторінці:
Сортувати:

Код товару: Цемент М-400 (25 кг)

0
Хочете купити за 67.0000 грн? Уточнюйте у менеджера!

70.00 грн.

На складі

Опис і технічні характеристики: Період схоплювання: від 3,5 до 5ч; цепленіе з підставою: 0,6 МПа; Те..

Код товару: Цемент М-500 (25кг) білий CIMSA Туреччина

0
Хочете купити за 153.0000 грн? Уточнюйте у менеджера!

156.00 грн.

На складі

Опис і технічні характеристики: Температура використання: не нижче + 10оС; Марка: 500;Колір: Білий М..

Цемент М500

У будівництві досить широко використовують саме в'яжучі склади, які дозволять створити несучі / огороджувальні конструкції, як і обробити їх в подальшому. Наша компанія проводити реалізацію якісного цементу марки М500 від вітчизняного виробника, який розфасований по паперовим мішкам. Продаж будматеріалу йде як фізичним особам, так і підприємствам, і організаціям, оптовими і роздрібними партіями.

Портландцемент марки М500 - це дрібнодисперсний порошок, колір його сірий або ж світло - сірий, при додаванні води - утворюється маса зразок тесту. У міру висихання маса стає твердою, надійно поєднуючи цегла і камінь, щебінь або ж керамзит, інші матеріали. У міру мінералізації - трансформується в бетон, який характерний високою міцністю.

Склад і параметри

Наша компанія веде постачання і реалізацію будматеріалів, відповідних сем встановленим стандартам. Сам же цемент марки М500 виготовлений з якісного мінеральної сировини, склад відповідає нормам ДСТУ Б. В основі складу має сульфат кальцію, який змолоти в дрібний пил, з додаванням і інших компонентів. Так останні необхідні в складі для поліпшення самих характеристик цементу. Як і його експлуатаційних властивостей.

Сам цемент має в своєму активі такі технічні характеристики:

        Рівень міцності на вигин - від 6,0 до 6,4 МПа, а ось на стиск - 60 МПа.

        Рівень морозостійкості - склад переносить до 80 циклів заморожування / відтавання.

        Швидкість затвердіння - від 45 хв. і до 10 год., в залежності від рівня температури і вологості.

        Насипного типу щільність - 1100 до 1600 кг / м3; розрахункова: 1300 кг / м3.

Якщо правильно застосовувати даний цемент - міцність затвердіння на рівні 98% досягається через 4 тижні. І вже сам бетон, отриманий на виході в результаті затвердіння, має низькими показниками проникності вологи, ізолює прекрасно сталеву арматуру, захищає від корозії. Це безперечно виступає позитивними характеристиками в актив даного цементного складу.

Призначення і сфери застосування

Даний цементний склад віднесений до категорії загально, як в'яжучий компонент у поєднанні з іншими мінеральними наповнювачами. Його застосовують при зведенні будівель - бетонних і залізобетонних, при проведенні наступних робіт:

        Затока підстави будови - фундаменту.

        При влаштуванні конструкцій - опорних і несучих.

        Для грубого типу обробки - зовнішньої або внутрішньої.

        При проведенні штукатурки - вертикальної / горизонтальної.

Недорого придбати даний вид цементу зі складу кожен клієнт може в нашій компанії, подавши заявку, а доставка йде як по місту, так і області. При цьому ми гарантуємо своєчасність, як і повне виконання замовлення, забезпечивши постачання за доступною ціною. Просто звертайтеся до нас, і наші менеджери проконсультують кожного клієнта по цьому, що цікавлять.