Клей для лінолеуму

На сторінці:
Сортувати:
Клей для лінолеуму

У сучасній сфері будівництва та оздоблення все більше застосовують всілякі підлогові покриття. І саме затребуване - лінолеум, який має масу переваг. Компанія "Центр Строй" пропонує великий асортимент клеїв для укладання підлогових покриттів провідних виробників. Сам матеріал довговічний, виносить перепади температур і підвищену вологу, термін служби у нього чималий.

Що впливає на термін експлуатації?

На самому початку варто розрахувати метраж лінолеуму, після вже - підбирати для нього клей, який підійде саме для даного виду підлогового покриття. Головне приділити увагу його складу, від чого залежить термін служби лінолеуму.

Можна виділити два склади для даного підлогового покриття - це 2-х компонентний склад або ж матеріал на основі води. Так склад на основі води максимально простий в роботі, в ньому немає шкідливих сполук, які можуть нашкодити організму.

Реакційний клей характерний певним рівнем вологостійкості - його активно застосовують в таких приміщеннях як ванна або кухня, де рівень вологості підвищений. Але перед самою роботою з даними складом клею - поверхня повинна бути ретельно очищена.

Як вибрати?

Щоб вибрати відповідний склад клею для лінолеуму, важливо брати до уваги характеристики приміщення - температуру, тип самого підлогового покриття, тип освітлення. Якщо треба спаяти два полотна лінолеуму, варто вибирати склад, який в роботі плавить матеріал, і так з'єднує полотнища. Так в роботі досягнуто надійного з'єднання.

Якщо лінолеум раніше застосовувався, то варто застосовувати іншу методу з'єднання і укладання. Важливо заливати клей в щілину між полотнами, так заповнивши порожнечі, фіксуючи так підлогове покриття в потрібному положенні.

Але багато користувачів сьогодні вибирають саме натуральний лінолеум, і відповідно для роботи з ними треба використовувати абсолютно інші склеювальні склади. Так само натуральне підлогове покриття виготовляють на основі джуту, який просушується спеціальним чином, в печі. І тому даний вид підлогового покриття здатний вбирати в себе вологу, відповідно - розмір його буде змінюватися. Після того, як лінолеум висохне - він незначно деформується.

Але натуральне підлогове покриття може деформуватися від вологи, наприклад, коли сусіди зверху затопили або прорвало трубу. Це також може статися і при виборі не відповідає клею. Якщо говорити про склад клею для натурального підлогового покриття - в ньому має бути мінімум вологи. Даний клей не такий жорсткий, як той, що застосуємо для синтетичного покриття, що дає можливість уникнути ковзання лінолеуму в процесі його деформування.

Якщо говорити про клей, що застосовується для синтетичного полотна - він має низьку клеїть характеристику. Але це не характерно для складу, що застосовується при укладанні натурального лінолеуму. При цьому ПВХ клей ніяк не підійде для натурального полотна, оскільки можуть спровокувати зміну в структурі даного матеріалу. А ось склад для натурального покриття підійде для синтетичного лінолеуму.

У цій категорії немає товарів.