Пінопласт 25 щільності

На сторінці:
Сортувати:

Код товару: Пенопласт СТОЛИТ ГОСТ 25 плотность (30мм)

0
Хочете купити за 28.00 грн? Уточнюйте у менеджера!

32.00 грн.

На складі

Пінопласт СТОЛІТ ГОСТ 25 щільність (30мм)Переваги пінопласту можна, можливо довго обговорювати, але ..

Код товару: Пенопласт СТОЛИТ ГОСТ 25 плотность (20мм)

0
Хочете купити за 19.00 грн? Уточнюйте у менеджера!

23.00 грн.

На складі

Пінопласт СТОЛІТ ГОСТ 25 щільність (20мм)Переваги пінопласту можна, можливо довго обговорювати, але ..

Код товару: Пенопласт СТОЛИТ ГОСТ 25 плотность (50мм)

0
Хочете купити за 47.00 грн? Уточнюйте у менеджера!

52.00 грн.

На складі

Пінопласт СТОЛІТ ГОСТ 25 щільність (50мм)Переваги пінопласту можна, можливо довго обговорювати, але ..

Код товару: Пенопласт СТОЛИТ ГОСТ 25 плотность (40мм)

0
Хочете купити за 38.00 грн? Уточнюйте у менеджера!

43.00 грн.

На складі

Пінопласт СТОЛІТ ГОСТ 25 щільність (40мм)Переваги пінопласту можна, можливо довго обговорювати, але ..

Код товару: Пенополистирол ПЕНОГРАФИТ 50мм 0,6x1,2 (8шт/уп)

0
Хочете купити за 92,10 грн? Уточнюйте у менеджера!

106.00 грн.

На складі

..

Код товару: Пенополистирол ПЕНОГРАФИТ 100мм 0,6x1,2 (4шт/уп)

0
Хочете купити за 201,00 грн? Уточнюйте у менеджера!

213.00 грн.

На складі

..

Код товару: Пенопласт СТОЛИТ ГОСТ 25 плотность (100мм)

0
Хочете купити за 95.00 грн? Уточнюйте у менеджера!

106.00 грн.

На складі

Пінопласт "СТОЛІТ" ГОСТ 25 щільність (100мм)Переваги пінопласту можна, можливо довго обговорювати, а..

Інтернет-магазин «Центр Строй» здійснює продаж високоефективних теплоізоляційних матеріалів українського та іноземного виробництва. на складах компанії представлений великий вибір пінопласту 25 щільності за доступними цінами.

Безумовно, кожен житель нашої неосяжної батьківщини прекрасно розуміє, що без теплого і затишного будинку жити ніяк не можна. Саме тому всі ми намагаємося побудувати таке житло, в якому влітку було б жарко, а взимку - тепло.

Щоб домогтися такого результату, потрібно якісно утеплити будинок, використовуючи при цьому такі матеріали:

  •  сучасні теплоізоляційні будматеріали;

  •  ізоляційна плівка;

  • спеціальні інструменти.

Отже, тепер з приводу витрат. Крім того, що вам доведеться придбати необхідні матеріали, ще буде потрібно найняти фахівців, які виконають ці роботи (в разі якщо у вас немає досвіду, щоб зробити це самостійно). До речі, крім цього, сюди ж можна буде додати і вартість електромонтажних робіт, на які, так чи інакше, доведеться витратитися (заміна старої проводки, розеток, вимикачів).

Перед тим як починати утеплювати житло, необхідно провести візуальний огляд стін. Всі тріщини, відколи й інші вади повинні бути закладені. Як матеріал, що використовується для закладення щілин, можна застосовувати цементний розчин, шпаклівку, монтажну піну. Тільки після цього буде логічно приступати до утеплення.

Внутрішні частини стін будинку покриваються ізоляційною плівкою. Її застосування в конкретному випадку дозволяє не допускати появи підвищеної вологості і осідання конденсату. Таким чином, термін експлуатації споруди значно збільшується, при цьому жити людині в ньому стає в кілька разів комфортніше.

Найчастіше для утеплення внутрішніх частин стін використовуються матеріали на основі скловолокна. Випускаються вони у вигляді прямокутних матів, які можна зручно розташувати на поверхні не тільки стін, але і підлоги (але тільки в тому випадку, якщо це виконується, наприклад, на другому або ж третьому поверсі будівлі).

Слід зазначити, що всі електромонтажні роботи, наприклад, установка домофонів, повинні виконуватися тільки після повного завершення процедури утеплення.

Сучасні утеплювальні матеріали настільки різноманітні, що ви зможете підібрати собі найбільш дешевий і якісний варіант. Найпоширенішими «утеплювачами» є пінопласт і пінополістирол. Вони недорого коштують, а також практичні і довговічні. Але є одне але". Досить відомі, що хімічний склад пінополістиролу і пінопласту такий, що з часом вони починають виділяти пари, які шкідливі для людського організму.

У зв'язку з цим найкраще користуватися тільки тими утеплювальних матеріалів, які дозволені для реалізації на території Євросоюзу та інших високорозвинених країн.

У вас є шанс вигідно купити пінопласт 25 щільності у Львові з доставкою по місту та області. підприємство має власний автопарк і організовує перевезення продукції, що купується нашим клієнтами в будь-який з районів.