Цемент, ЦПС

На сторінці:
Сортувати:

Виберіть підкатегорію

Код товару: Цемент М-400 (25 кг)

0
Хочете купити за 67.0000 грн? Уточнюйте у менеджера!

70.00 грн.

На складі

Опис і технічні характеристики: Період схоплювання: від 3,5 до 5ч; цепленіе з підставою: 0,6 МПа; Те..

Код товару: Цемент М-500 (25 кг)

0

74.00 грн.

На складі

Опис і технічні характеристики: Температура використання: не нижче + 10оС; Марка: 500; Міжнародний с..

Код товару: Цемент М-500 (25кг) білий CIMSA Туреччина

0
Хочете купити за 153.0000 грн? Уточнюйте у менеджера!

156.00 грн.

На складі

Опис і технічні характеристики: Температура використання: не нижче + 10оС; Марка: 500;Колір: Білий М..

Цемент, ЦПС

Цемент - це найпоширеніший на ринку будматеріалів товар, адже без нього досить складно, а то й неможливо уявити процес будівництва. Але нерідко якість даного складу залишає на практиці бажати кращого. І відповідно, вибір виробника дозволить економити час, гроші, істотно вплинути на якість майбутньої споруди.

При покупці цементу в Інтернет - магазині «Центр Строй» кожен покупець отримує тільки якісний будматеріал. Магазин кожному пропонує якісні будматеріали за прийнятними цінами. Всі продукти відповідають нормам ДСТУ Б В.2.7-46: 2010 з своїми фізичними і хімічними характеристиками, пройшли професійну сертифікацію в незалежній лабораторії. Відповідно, партія товару, що продається має обов'язково паспорт якості.

Каталог цементу і цементно-піщаних сумішей, основні характеристики

Першим критерієм, на який звертають увагу багато, є саме ціна. Якщо цемент тієї чи іншої фірми йде за вартістю на порядок нижче інших зразків, то варто подумати над тим, що він має приховані недоліки, адже для зниження вартості виробник нерідко економить на матеріалах. Також варто брати до уваги і такі показники як регіон і терміни придатності, тощо. І так цемент з власного регіону буде на порядок дешевше, ніж з-за кордону.

Вага самого продукту також виступає показником рівня сумлінності самого постачальника. І так нерідко на мішках пишуть попередження про недовазі / перевазі в 2-3 кілограми. Але ряд виробників може навмисне недосипати в мішок на порядок більше кілограм. І надіявся може варіювати в межах 5 - 15 кілограм, залежно від розміру, ваги самого мішка.

І третій критерій, на який варто звертати увагу при виборі цементу, є наявність ряду параметрів. Так будматеріали, які пропонує наша компанія, мають:

• склад цементу - дрібнодисперсний;

• консистенція - однорідна;

• в складі цементу відсутні грудочки.

У нашому магазині є в продажу цемент 3 марок - ПЦ-400, М-400 і М-500. Він розфасований по вазі 25 і 50 кг. Будівельні зберігаємо в складі критого типу, що дозволить зберегти всі технічні характеристики цементного складу.

Але також упаковка має важливе значення при виборі цементу. Упаковка повинна складатися мінімум з 3 шарів паперу, також на ній завжди відбивають контакти виробника, як і дата проведеної розфасовки цементу. Все це в своїй сукупності говорить про те, що сам виробник гарантує якість свого товару, а в міру потреби - компенсувати брак. Та й за таким критерієм як якість упаковки, можна судити про рівень якості товару.

Замовлення цементу і ЦПС в інтернет-магазині «Центр Строй»

Сама компанія завжди реалізує товар від вітчизняного виробника. За статистикою ринку велика частина цементу представленого в країнах СНД проводиться в державах Азіатського регіону. Це вже впливає на час транспортування, і все тому, що цементний склад не має великого терміну придатності, істотно втрачає в рівні якості. А це вже впливає на доцільність його подальшого використання.

Заявку на придбання можна оформити по телефону або на сайті, а співпраця з нами має ряд переваг, а саме:

• доступність цін, як і зручність в розрахунку - можна вибрати будь-яку форму;

• компанія має свою службу доставки, як в рамках міста, так і області;

• чималий вибір будматеріалів високої якості.

Компанія «Центр Строй» веде оптові поставки від виробників України, безпосередньо, без залучення посередників. Також компанія веде і роздрібні поставки. А фахівці компанії нададуть необхідні консультації, як в технічних, так і організаційних питаннях.