Мінеральна вата

На сторінці:
Сортувати:

Код товару: Технониколь Утеплитель базальтовый (50 мм)

0
Хочете купити за 536,30 грн? Уточнюйте у менеджера!

566.00 грн.

На складі

Техноніколь Утеплювач (50 мм) 135 щільність (2,88 кв.м)Опис, властивості і технічні характеристики: ..

Код товару: Isover Скатная кровля Стекловата 50 мм (14,27 м.кв.)

0
Хочете купити за 980,00 грн? Уточнюйте у менеджера!

1 098.00 грн.

На складі

Isover Скатна покрівля Скловата 50 мм (14,27 м.кв.)Плити мінераловатні ISOVER Скатна Покрівля, на ві..

Код товару: Knauf Минераловатная плита ПРОФИТЕП 30 100 мм (0,61х1,23)

0
Хочете купити за 459,00 грн? Уточнюйте у менеджера!

471.00 грн.

На складі

Knauf Профітеп Скловата 100 мм (6 кв.м)Профітеп Knauf - це надійний звуко-і теплоізолюючий матеріал,..

Код товару: Knauf Insulation Утеплитель стекловолоконный 50 мм (16,8 кв. м)

0
Хочете купити за 1037,00 грн? Уточнюйте у менеджера!

1 142.00 грн.

На складі

Knauf Insulation Утеплювач скловолоконний 50 мм (16,8 кв.м)Опис, властивості і технічні характеристи..

Код товару: Knauf Минераловатная плита Knauf ПРОФИТЕП 30пл 50мм (0,61х1,23)

0
Хочете купити за 600,00 грн? Уточнюйте у менеджера!

630.00 грн.

На складі

Knauf Профітеп Скловата 50 мм (12 кв.м)Knauf Профітеп - це безпечний звуко- і теплоізоляційний матер..

Код товару: Неман + М11 Лайт утеплитель (2х50х1200х6250) 15м2

0
Хочете купити за 327,75 грн? Уточнюйте у менеджера!

352.00 грн.

На складі

Неман + М11 Лайт утеплювач (2х50х1200х6250) 15м2Галузь застосування:Похилі дахуКаркасні стіниВнутріш..

Код товару: Утеплювач Isover Profi 100мм 6.1 м.кв

0
Хочете купити за 510,37 грн? Уточнюйте у менеджера!

528.00 грн.

На складі

Утеплювач Isover Profi 100мм 6.1 м.квSOVER Профі - спеціальна тепло - і звукоізоляція з підвищеною п..

Код товару: Утеплювач Isover Profi 150мм 4,88 м.кв

0
Хочете купити за 613,11 грн? Уточнюйте у менеджера!

620.00 грн.

На складі

SOVER Профі - спеціальна тепло - і звукоізоляція з підвищеною пружністю. ISOVER Профі поєднує перева..

Код товару: Технониколь Утеплитель базальтовый (100 мм)

0
Хочете купити за 562,91 грн? Уточнюйте у менеджера!

589.00 грн.

На складі

Техноніколь Утеплювач (100 мм) 135 щільність (1,44 кв.м)Опис, властивості і технічні характеристики:..

Мінеральна вата

Підвищення енергоефективності будівель дозволяє знизити витрати на їх обігрів. Інтернет-магазин «Центр Строй» пропонує мінеральну вату за цінами нижче середньоринкових. теплоізоляційні матеріали відрізняються високою якістю і відповідають сучасним вимогам екологічності та безпеки.

Правильно утеплений будинок переважує безліч незручностей і проблем - це разове вкладення, чимале в грошовому вираженні, окупається за кілька років. Тому, замислюючись про процес утеплення, слід приділити велику увагу вибору відповідних теплоізоляційних матеріалів.

Кожен з матеріалів має свої переваги і недоліки, їх вбудовування в конструкції також відрізняється, тому тільки фахівець може порекомендувати найбільш підходящий матеріал для конкретної будівельної конструкції. Теплоізоляційні матеріали відрізняються вологостійкістю, ступенем пожежної безпеки, паро- і повітропроникність, і іншими фізичними властивостями. Їх основна функція - теплоізоляція, але деякі матеріали можна використовувати і для звукоізоляції.

Мінеральна вата є одним з найбільш часто використовуваних теплоізоляційних матеріалів, які мають найширше застосування майже у всіх будівельних конструкціях, де потрібна ізоляція. Вона за своїм хімічним складом належить до групи неорганічних теплоізоляційних матеріалів і ділиться на дві великі групи: кам'яна вата і скловата.

Загальні характеристики

Мінеральна вата універсальна, тому що може використовуватися практично у всіх будівельних конструкціях: зовнішні стіни, внутрішні стіни, перегородки, підлоги, антресолі, конструкції дахів. Матеріал не тільки добре ізолює тепло, але і добре поглинає звук, тому його також використовують в якості ізоляційного матеріалу в перегородках приміщення. Крім того, у мінеральної вати низький коефіцієнт теплопровідності - шар мінеральної вати товщиною 10 см еквівалентний по теплових властивостях стіні з пінобетону товщиною 60 см, силікатної цегли 210 см або бетонній стіні 250 см.

Недоліком є ​​здатність мінеральної вати вбирати вологу, тому матеріал необхідно берегти від намокання або конденсату. Волога мінеральна вата перестає виконувати свої теплоізоляційні властивості, але після повного висихання вата регенерується. Другий фактор, який слід враховувати, полягає в тому, що в деяких випадках волокна мінеральної вати можуть викликати роздратування, тому матеріал слід ізолювати від прямого контакту.

Мінеральна вата складається з штучних волокон з плавленого силікату. Структура вовняних волокон аморфна, не може вільно ламатися в поздовжньому напрямку і має обмежену стійкість до води і хімічних речовин. Вона містить деякі синтетичні смоли, різні очищені мінеральні масла для зменшення пилу, а також водовідштовхувальні речовини. Вироби з мінеральної вати не горять, не гниють, не вбирають запахи, не сприяють утворенню бактерій або цвілі. Ці вироби не змінюють свою форму і не осідають під час роботи.

Як згадувалося вище, будівельний матеріал ділиться на дві великі групи, які розрізняються по використовуваній сировині: кам'яна вата і скловата.

Кам'яна вата

Сировина для кам'яної вати - природний камінь базальт, діабаз, габро, амфіболіти і вапнякові сланці. Сировина плавиться в спеціальних печах при температурі 1500 градусів. В процесі виробництва виходять нитки з плавленого кам'яного матеріалу, з яких формуються плити або рулони різної щільності з різною товщиною вироби. Якщо подивитися в поперечному перерізі, можна побачити, що більшість волокон розташовані горизонтально, а деякі - вертикально, утворюючи механічно стабільну макроструктуру, здатну протистояти механічному впливу. Така конструкція стійка до механічних впливів. Крім того, волокна не плавляться навіть при температурі 1000 ° С і вище.

Кам'яна вата може бути сформована у вигляді плит або рулонів різної щільності і товщини для утеплення різних конструкцій. М'які плити з кам'яної вати використовуються для теплоізоляції легких стін, перегородок, горищ, покрівельних конструкцій і підлог.

Скловата

Основна сировина при виробництві скловати - кварцовий пісок і перероблене скло. Принцип виробництва аналогічний кам'яної вати, але температура плавлення нижче - 600-700 градусів, а отримується скловолокно довше, матеріал - гнучкіше і легше. Його комбінують з синтетичними сполучними і піддають термообробці з отриманням готового продукту.

Скловата використовується при виробництві плит і рулонів різної щільності, які в подальшому використовуються як для тепло-, так і для звукоізоляції. Скловата також стійка до вібрацій, тому її використовують для технічної ізоляції трубопроводів.

І кам'яна, і скловата володіють схожими теплоізоляційними властивостями, і, якщо вони являють собою матеріали з однаковою щільністю волокон, між ними немає навіть значних відмінностей з точки зору властивостей або використання. Єдина невелика різниця в тому, що кам'яна вата має дещо вищу ступінь пожежної, ніж скловата.

Вигідно купити мінеральну вату ви можете зі складів компанії «Центр Строй» у Львові з доставкою по місту та області. передбачена можливість самовивозу продукції. оплата покупок здійснюється готівкою або банківською картою на вибір клієнта.