Пінопласту крихта

На сторінці:
Сортувати:

Код товару: Пенопластовая крошка (0.5 м3)

0
Хочете купити за 340.00 грн? Уточнюйте у менеджера!

365.00 грн.

На складі

..

Код товару: Пенопластовая дробленка (0.5 м3)

0
Хочете купити за 200.00 грн? Уточнюйте у менеджера!

213.00 грн.

На складі

..

Код товару: Пенопластовая крошка (0.1 м3)

0
Хочете купити за 80.00 грн? Уточнюйте у менеджера!

86.00 грн.

На складі

..

Пінопласту крихта

Поставки теплоізоляційних матеріалів - один з основних напрямків діяльності компанії «Центр Строй». Підприємство реалізує високоефективну пенопластовую крихту оптовими партіями і в роздріб. Утеплювач використовується в якості наповнювача для бетонних сумішей для зниження їх теплопровідності.

Термомодернізація - потрібна процедура, яка знизить втрату тепла. Відчуття неприємного холоду, що виходить з холодної підлоги, часто посилюється холодним повітрям, який накопичується в нижній частині приміщення (якщо використовується радіаторне опалення).

Утеплення крокв над підвалом є досить простим завданням і грунтується на розміщенні ізоляційного матеріалу на стелі підвальних приміщень. Найкраще для цієї мети використовувати пінопластові плити сортів EPS 70 040 про товщину не менше 6 дюймів.

Перш за все, необхідно приклеїти клейовим розчином, а потім зміцнити спеціальними кілочками. Залежно від ваших потреб і естетики, на пінопласт можна накласти вирівнюючий шар клейової затирання і пофарбувати або покрити сіткою зі скловолокна, а потім прошпаклевать.

Щоб отепление статі було максимально ефективним, варто подбати про ущільнення місць, в яких через стелю проходять труби. Найкраще в цьому випадку використовувати поліуретанову піну. Необхідно ущільнити також і двері, що ведуть у підвал (гумовими прокладками-ущільнювачами), а в разі, якщо підвалі знаходиться і гараж, рекомендується отепліть і гаражні ворота. Всі ці заходи приведуть до підвищення температури в льосі, і дозволять знизити втрати тепла.

Завданням більш складним і вимагає більше роботи є утеплення підлоги, розташованого на землі. Цей процес буде ще важче, в разі бетонного фундаменту, покладеного на шарі шлаку або іншого матеріалу з низькими теплоізоляційними властивостями. Ефективне утеплення підлоги такого типу вимагає використання плит пінопласту (EPS 100 038) або екструдованого пінополістиролу, товщиною не менше 10 см. Така процедура забезпечить істотне збільшення рівня підлоги, і, отже, скорочення всіх дверних крил

З точки зору естетики, більш життєздатним рішенням є видалення старих шарів підлоги і укладання полістиролу на глибину 15-20 см. Отепленной статі таким способом займе набагато менше часу і сил, якщо під старим підлогою знаходяться балки. Видалення обох цих шарів, як правило, забезпечує достатньо місця для розміщення утеплювачів.

Зверніть увагу, що стать, який укладається на термічної ізоляції, повинен бути «плаваючим», тобто таким, в якому стяжка не стосуватиметься стін будинку. Утворилися щілини треба заповнити еластичним матеріалом.

Іншим способом утеплення підлоги, лежачого на ґрунті, є укладання ізоляції навколо фундаментних стін (на глибину до 1 м від рівня землі), а також на цоколі (до висоти статі). Але слід зазначити, що це рішення є менш ефективним, і рекомендується в тому випадку, якщо ви хочете уникнути громіздких робіт всередині будинку або зберегти існуючі підлоги.

Для вищеназваної теплоізоляції підлоги найкраще підходять пластини з екструдованого пінополістиролу (6-8 см), який стійкий до тривалого впливу вологи. Ізоляцію приклеюють до фундаменту стін. У підземній частині утеплення не вимагає ніяких додаткових матеріалів, зате в цокольній частині його варто покрити штукатуркою (на армуючої сітки). Можна також обкласти полістирол бетонними або клінкерними плитами.

У вас є можливість вигідно купити пенопластовую крихту за цінами значно нижчі за середньоринкові значень. компанія «Центр Строй» має власний автопарк і забезпечує доставку придбаних товарів по місту Львову та області. Перевезення організовуються з урахуванням побажань клієнтів і в зручний для них час.