Базальтова вата

На сторінці:
Сортувати:
Базальтова вата

Компанія «Центр Строй» здійснює поставки утеплювачів, що виготовляються на мінеральній основі. У продажу є базальтова вата за цінами значно нижчі за середньоринкові показників. Поставки теплоізоляційних матеріалів здійснюються без обмеження мінімальної партії приватним особам і організаціям.

Базальтові утеплювачі з'явилися в асортименті ринку будматеріалів не так давно, але вже встигли захопити там міцні позиції. Цей вид матеріалу дуже "гнучкий" і використовується в самих різних конструкціях - для утеплення стін будь-яких пристроїв і типів з будь-якого боку будівлі. Те ж саме стосується і дахів.

Базальт - це природний мінерал, що забезпечує його екологічність і безпеку для оточуючих, а базальтовий утеплювач, відгуки про який в більшості своїй дуже позитивні і приємні - це матеріал, який застосовується для максимально ефективного утеплення стін і стель. Також цей матеріал нерідко вимагає використовувати утеплення горищних перекриттів. Це стосується дач і заміських будинків.

Утеплювач не робиться на чистій базальтової основі - застосовується так само вата або скловолоконні матеріали. Саме такі матеріали забезпечують максимум теплозбереження та екологічності в будинку, де вони застосовуються.

Базальтовий утеплювач: огляд

Завдяки своїй конструкції, базальтові утеплювачі для стелі та стін абсолютно стійкі до механічних деформацій, більш того, вони здатні відновлювати свою первинну форму. Різні типи використовуваних при виготовленні утеплювача матеріалів обумовлює різні типи структур в продукції різних компаній. Саме з цієї причини існує велика кількість утеплювачів одного роду, але вони мають найрізноманітнішими теплоізоляційними властивостями, і так далі.

Один з найкращих базальтових утеплювачів для стін - Ізобел, виготовлений у вкрай важких умовах, температура його плавлення становить аж 1000 градусів! Саме завдяки таким умовам виготовлення, він володіє прекрасними теплоізоляційними параметрами. Такий матеріал по теплостійкості прирівнюється до кладки цегли в чотири ряди. Це універсальний матеріал - його використовують як для підлоги, так для стін, так і для стель.

Для підвищення звукоізоляції в приміщенні, крім установки якісних склопакетів необхідно ізолювати і горизонтальну перешкоду - стіни. Для цього використовується утеплювач-звукізолятор Ізов - на ватяною основі. Це екологічно чистий матеріал "базальтового роду", і він ідеально підходить для ізоляції будь-яких поверхонь, виконуючи так само функцію утеплювача і вологостійкості. Базальтові утеплювачі для стелі та стін - це досить новий продукт, який з часом займе велику частину ринку.

Високоякісну базальтову вату купити у Львові ви можете оформивши онлайн-заявку або зателефонувавши на контактний номер. Співробітники інтернет-магазину «Центр Строй» забезпечать доставку продукції по місту та області автомобільним транспортом.

У цій категорії немає товарів.