Цемент М400

На сторінці:
Сортувати:

Код товару: Цемент М-400 (25 кг)

0
Хочете купити за 67.0000 грн? Уточнюйте у менеджера!

70.00 грн.

На складі

Опис і технічні характеристики: Період схоплювання: від 3,5 до 5ч; цепленіе з підставою: 0,6 МПа; Те..

Код товару: Цемент М-500 (25 кг)

0

74.00 грн.

На складі

Опис і технічні характеристики: Температура використання: не нижче + 10оС; Марка: 500; Міжнародний с..

Код товару: Цемент М-500 (25кг) білий CIMSA Туреччина

0
Хочете купити за 153.0000 грн? Уточнюйте у менеджера!

156.00 грн.

На складі

Опис і технічні характеристики: Температура використання: не нижче + 10оС; Марка: 500;Колір: Білий М..

Цемент М400

Компанія проводить продаж будматеріалів як підприємствам, так і приватним особам, на досить вигідних умовах. І тому радимо не упустити можливість придбати цемент М400 на вигідних умовах, від вітчизняних виробників в Дніпрі, при чому з доставкою, як по місту, так і області. Сам продукт можна реалізувати як оптом, так в роздріб, згідно з тими обсягами, які потрібні клієнтові. При чому можливі поставки в потрібному обсязі за затвердженим графіком.

Портландцемент марки М400 віднесений до категорії загального будівельного призначення, і відповідає всім вимогам державних норм ДСТУ Б В.2.7-46: 2010. Кожен наш клієнт може запросити паспорт якості, який підтвердить його високі хімічні / фізичні властивості й експлуатаційні характеристики. Сам цемент йде розфасовкою в 25 і 50 кг, в паперових мішках.

Склад і основні характеристики

Саме виробництво даного складу йде шляхом помелу певної суміші компонентів, відповідно до регламенту і технічними умовами, які затверджені ДСТУ. В основі даного цементу лежить сульфат кальцію дрібно змолоти, і вже до нього в процесі додають такі компоненти:

        Портландцементний клінкер.

        Мінеральні добавки.

        Пуцоланові матеріали.

Кожна з добавок в складі цементу не повинно буде робити істотний вплив на показники поглинання води утворився цементу, не знижуватимуть його характеристик. Також дані компоненти не будуть погіршувати антикорозійні властивості цементу в разі виготовлення залізобетонних конструкцій.

Реалізований нашою компанією цемент марки М400 має в своєму активі такі позитивні характеристики і властивості:

        Рівень міцності цементу на стиск після його затвердіння - більше 30 МПа.

        Час, за яке твердне даний склад залежить від рівня температури, вологості, але становить мінімум 60 хв.

        Морозостійкість даного складу - 70 і більше заморожувань / відтавань.

Склад дозволить зберегти свої характеристики і властивості протягом року з моменту випуску, за умови якщо не порушена цілісність упаковки.

Сфери і особливості застосування

Цемент представленої марки М400 знайшов широке застосування в багатьох сферах будівництва, як цивільному, так і дорожньому, сільськогосподарському і промисловому. Даний матеріал є сполучною компонентом в процесі виробництва залізобетонних конструкцій на спеціальних підприємствах. Саме цей склад цементу М400 використовується як основа огороджувальних / несучих конструкцій, для штукатурення поверхні стін.

Заявку на покупку цементу даного складу М400 ви можете подати нашим фахівцям, наприклад оформивши її на сайті або в телефонному режимі. плата заявки йде як при отриманні вантажу готівковими коштами, так і банківською картою, або ж переказом коштів за дорученням. Наші фахівці нададуть клієнту і будь-яку консультацію щодо цементу марки М400, причому абсолютно безкоштовно.