Паро- вітро- гидробарьер

На сторінці:
Сортувати:

Код товару: Пленка гидроизоляционная Standart G 90 м2

0
Хочете купити за 6.30 грн? Уточнюйте у менеджера!

7.00 грн.

На складі

..

Код товару: Пленка пароизоляционная Standart P-90 м2

0

6.90 грн.

На складі

..

Код товару: Пленка пароизоляционная H 96 Сильвер ПСБ м2

0

6.50 грн.

На складі

..

Код товару: Супердиффузионная мембрана DIFOIL-S (ветробарьер) м2

0
Хочете купити за 20,62 грн? Уточнюйте у менеджера!

22.00 грн.

На складі

..

Паро- вітро- гидробарьер

Компанія «Центр Строй» пропонує плівкові матеріали для захисту будівель від вологи і впливу інших атмосферних чинників. У продажу представлений високоякісний паро- вітро- гидробарьер провідних світових і українських виробників. використовується при установці вентильованих фасадів, пристрої покрівлі і виконанні інших загальностроітельрних робіт.

Сучасні композитні вентильовані фасади являють собою металеву конструкцію, яка складається з облицювання і каркаса, і монтується на зовнішній поверхні стіни. В цьому випадку облицювальний матеріал прикріплюється до стіни так, щоб між ними повітря могло вільно циркулювати. Іншими словами, зберігається необхідний рівень вентиляції.

Конструкція вентильованого фасаду також містить теплоізоляційний шар для того, щоб додатково утеплити фасад і стіну будівлі в цілому. Крім того, тут залишається необхідне для вентиляції відстань. Облицювальний матеріал, представлений у вигляді навісного вентильованого фасаду, має корисні властивості і характеристики, що дозволяють зберігати ізоляцію від негативних атмосферних впливів в період складних кліматичних умов. Наприклад, під час сильного вітру, дощу або блискавки.

У чому відмінність НФР від звичайного фасаду будівлі

Фасади з композитних панелей значно відрізняються від інших його видів наявністю вільного простору для циркуляції повітряних потоків. У цьому випадку спостерігається перепад повітряного тиску, за рахунок чого через дренажний отвір віддаляється внутрішня волога. Даний процес дозволяє уникнути небажаного контакту зі стіною будівлі і самим утеплювачем.

Взимку завдяки наявності теплозберігаючих властивостей утеплювача знижуються теплові втрати, тому стіни не підвладні промерзання. За рахунок цього в значній мірі можна знизити фінансові витрати на опалення будівлі. Навпаки, в літній період наявне вентиляційний простір допомагає уникнути надлишку тепла. Також дозволяє знизити теплове навантаження стін обслуговується будівлі і уникнути небажаних коливань температури повітря. Більш того, даний облицювальний матеріал покликаний збільшити термін експлуатації об'єкта.

Структура НВФ

  1. Шар теплоізоляції. Він створюється між стіною і облицюванням. Він служить для збереження тепла. Найчастіше утеплювач представлений у вигляді мінераловатної плити, для кріплення якої використовуються дюбелі і спеціальні панелі.

  2. Ветрозащита. Вона виконує захисну функцію для протистояння небажаному атмосферного впливу у вигляді опадів.

  3. Повітряний простір. Подоблицовочная конструкція створює певний проміжок для проникнення потоку повітря.

  4. Подконструкция. Це спеціальна підсистема фасаду з композитних панелей, яка призначена для побудови подоблицовочной конструкції і складається з профілів і кронштейнів. Основна її функція - закріплення облицювальної плити і теплоізоляції при збереженні вентиляційного простору між ними.

Скористайтеся можливістю вигідно купити паро- вітро- гидробарьер за доступною ціною. Інтернет-магазин «Центр Строй» пропонує найкращі умови співпраці і забезпечує доставку товарів покупцеві власним транспортом.