Акрилову шпаклівку

На сторінці:
Сортувати:

Код товару: Bostik Finspackel F ( Шпаклевка под покраску 10 л )

0

580.00 грн.

На складі

..

Код товару: Bostik Vatrumsspackel Lv ( Шпаклевка для влажных помещений 10л )

0

1 084.00 грн.

На складі

..

Код товару: FLUGER Шпаклевка sandplast 696 Joint filer 10л

0

750.00 грн.

На складі

..

Код товару: FLUGER Шпаклевка sandplast LF light Fine 10л

0

850.00 грн.

На складі

..

Код товару: Knauf Sheetrock ( Шпаклевка для внутренних работ 28 кг )

0

750.00 грн.

На складі

..

Код товару: Интекс Шпатлевка акриловая финишная 16кг

0

285.00 грн.

На складі

..

Код товару: EcoShtuk финишная шпаклевка"Fat Lime Putty"16кг

0

0.00 грн.

Предзаказ

..

Компанія «Центр-Строй» кожного клієнта пропонує якісні вітчизняні матеріали, які постачають зі складу у Львові. Так в асортименті компанії представлені акрилові шпаклівки, від вітчизняних / імпортних виробників в широкому асортименті. Наша компанія працює як з приватними особами, так і підприємствами, мінімальне замовлення - не обмежений, тому що можливі роздрібні і оптові поставки.

Шпаклівки застосовують в рамках оздоблювальних робіт - зовнішніх і внутрішніх, в рамках будівництва, ремонту приміщень. Основу даного складу становить саме акрил, який прийде шпаклівки високу міцність. Застосуємо складу при вирівнюванні стін, як і поверхні стель, при появі тещин і поглиблень. Після того, як склад висох - на поверхні утворюється шар міцний, стійкий до зовнішніх негативних факторів, який придатний для подальшої спеціальної обробки.

Каталог шпаклівок акрилових

Індустрія сучасних будматеріалів представляє на ринку масу обробки - стартовою і фінішної для обробки приміщення. У списку нашого Інтернет - магазину кожен споживач може знайти акрилові склади від українських / світових торгових брендів, таких як:

        Fluger Sandplast.

        Knauf Sheetrock.

        «Інтекс».

Цей список не є повним, оскільки каталог регулярно поповнюється все новими і новими видами шпаклівки. Якщо це стартовий склад - його застосовують в рамках грубої затирання нерівностей. Якщо це фінішний склад - він прикрашає поверхня до ідеальних показників. Так останні склади застосовують нерідко як основу під наступне фарбування.

Склад і переваги будматеріалу

Акрилового складу шпаклівка містить в своєму складі крім сполучних компонентів - сополимера, що утворюють плівку матеріали і фарбувальні компоненти. І так як перший з компонентів нерідко застосовують саме тальк, який додасть складу пластичність, не дає усадку і не розтікається. Щоб надати складу колір, в нього в процесі виробництва додають цинкові або ж титанові білила.

        Шпаклівка використовується в будівництві в силу своїх переваг, а саме:

        Технологічність. Сам склад протягом певного часу зберігає свою рухливість, це дозволить виправити існуючі похибки в обробці приміщення.

        Водонепроникність. Навіть нанесений тонкий шар даного матеріалу не дасть волозі проникнути в основу.

        Екологічність складу. Він не містить в своєму складі небезпечних для людини і тварини речовин, після висихання - не має запаху.

Не варто упустити шансу, вигідно придбати акрилового складу шпаклівку, причому за прийнятними цінами, оформивши саму заявку, як в телефонному режимі, так і режимі он - лайн. Наші професійні співробітники проконсультують безкоштовно з усіх питань.