Клей для газоблоку

На сторінці:
Сортувати:

Код товару: Ceresit CT-21 Смесь для укладки блоков из ячеистого бетона

0
Хочете купити за 265,00 грн? Уточнюйте у менеджера!

285.00 грн.

На складі

Смесь Ceresit СТ 21Используется с целью строительства внутренних также наружных стен блоками с ячеис..

Код товару: Wallmix B-3 Клей для газоблока, 25кг

0
Хочете купити за 115,00 грн? Уточнюйте у менеджера!

128.00 грн.

На складі

Wallmix B-3 Клей для газоблока, 25кгСклад:суміш цементу з мінеральним наповнювачем також модифікуючи..

Код товару: Полимин ПБ-55 клей для газобетона и пеноблока 25кг (POLIMIN)

0
Хочете купити за 80,50 грн? Уточнюйте у менеджера!

86.00 грн.

На складі

Полімін ПБ-55 клей для газобетону і піноблоку 25кг (POLIMIN)Клейова суміш спеціалізована для кладки ..

Код товару: Siltek M-2 смесь кладочная для газоблока серая 25кг 54 шт/пал

0
Хочете купити за 179,00 грн? Уточнюйте у менеджера!

185.00 грн.

На складі

Siltek M-2 суміш кладочна для газоблоку сіра 25кг 54 шт / палВластивості:МінеральнаДопустиме викорис..

Клей для газоблоку

Використання клею для бетону дозволяє отримати велику кількість переваг, що багато в чому пояснює популярність матеріалу. Існує кілька простих рекомендацій, дотримання яких дозволить уникнути помилок при виборі відповідного складу.

Переваги клею для бетону

Безсумнівним достоїнством клею для бетону виступає прийнятна вартість, що вигідно відрізняє матеріал на тлі основних конкурентів. Покупці отримують істотну економію, так як ціна на склади на порядок нижче розчину на основі цементу. На показники витрати впливають такі чинники:

  • необхідність армирующего ефекту;

  • професіоналізм майстрів;

  • рівність робочої поверхні.

При роботі з матеріалом потрібно чітко слідувати інструкції виробника, що дозволить уникнути помилок при приготуванні складу і нанесенні на поверхні. Перевагу краще віддавати варіантам, стійким до низьких температур і їх перепадів.

Використання клею для бетону дозволяє створити в приміщенні додаткову теплоізоляцію. Рекомендується купувати матеріали, які не схильні до деформацій і здатні створювати рівні поверхні. Перевагою клеять складів вважається тривалий термін служби, допустимість нанесення на нерівні поверхні, можливість використання всередині приміщення і для зовнішніх робіт.

Як вибрати підходящий варіант?

При покупці клею для бетону не рекомендується економити і перевагу краще віддати перевіреним часом брендам. Необхідно проконтролювати наявність у товару сертифікації, що дозволить уникнути ризику придбання складу низької якості. Компанія "Центр Строй" пропонує великий вибір клеїв для газоблоків українського виробництва та імпортних.

Клей реалізується у вигляді сухої суміші, яка упаковується в спеціальні мішки. Для роботи з матеріалом необхідно заздалегідь підготувати відповідну за обсягом ємність і певну кількість води. Особливість складу гарантує відмінне зчеплення, а процес роботи з ним не вимагає особливих знань і досвіду.

При наявності певних навичок можна скоротити витрату суміші, що відкриває можливості для економії. Матеріал характеризується еластичністю і високими показниками надійності, а для отримання найбільш міцного з'єднання необхідна наявність в складі природних і мінеральних компонентів.